BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Peron II

Technika:tusz, papier
Wymiary:18,7 x 16,7 cm (w świetle oprawy)
39 x 37 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "J.m.B."
Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Janusz Marja Brzeski (1907-1957) artysta prawdziwy (Kraków; s. 48).

PROWENIENCJA:
- zakup od rodziny artysty,
- kolekcja Jerzego Kurczyny.