BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Martwa natura z portretem antycznym (1940)

Technika:olej, tektura
Wymiary:58 x 39 cm
62 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "jMBrzeski | 940"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Andrzeja Wierzchowskiego,
- kolekcja prywatna.