BRZESKI Janusz Maria

BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA

Mila (1946)

Technika:olej, karton
Wymiary:24 x 19 cm (w świetle passe-partout)
44 x 38 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "jMBrzeski | 46"

Praca jest reprodukowana w publikacji Andrzeja Wierzchowskiego Janusz Marja Brzeski (1907-1957) rysunki i obrazy (Kraków; s. 75).

PROWENIENCJA:
- zakup od rodziny artysty,
- kolekcja Jerzego Kurczyny.