JAŚNIKOWSKI Jarosław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Podróż w upalny dzień (2005) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 90 x 80 cm 101 x 90,5 cm (wymiary z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JJ | 2005" Opisany na odwrocie: "JJ | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | "PODRÓŻ W UPALNY DZIEŃ" | WROCŁAW 27.06. 2005 | NR-277" Praca posiada autorski certyfikat autentyczności. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |