JAŚNIKOWSKI Jarosław

JAŚNIKOWSKI Jarosław BIOGRAFIA

Podróż w upalny dzień (2005)

Technika:olej, płótno
Wymiary:90 x 80 cm
101 x 90,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JJ | 2005"
Opisany na odwrocie: "JJ | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | "PODRÓŻ W UPALNY DZIEŃ" | WROCŁAW 27.06. 2005 | NR-277"
Praca posiada autorski certyfikat autentyczności.