JAŚNIKOWSKI Jarosław

JAŚNIKOWSKI Jarosław BIOGRAFIA

Pielgrzym (2005)

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 50 cm
64 x 54 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JJ | 2005"
Opis i dedykacja autorska na odwrocie.

Praca posiada autorski certyfikat autentyczności.