DUDA-GRACZ Jerzy

DUDA-GRACZ Jerzy BIOGRAFIA

Szafarnia – Pieśń Nr 4 (Hulanka) C-dur op. 74 (2003)

Technika:serigrafia, papier, ed. 13/35
Wymiary:41 x 54,5 cm (wymiary grafiki)
46 x 58 cm (w świetle passe-partout)
71 x 81 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany tuszem p.d.: "Jerzy Duda-G 2003."
Opisany tuszem l.d.: "Szafarnia - Pieśń Nr 4 (Hulanka) C-dur op. 74 Ink. Print (13/35)."
Sucha pieczęć z sygnaturą artysty w dolnej części passe-partout.