DUDA-GRACZ Jerzy

DUDA-GRACZ Jerzy BIOGRAFIA

Pieśń 9 (2002)

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:29 x 45 cm
39,5 x 69 cm (wymiary arkusza)
55 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.śr.: "J.D.G.1283/2002."