DUDA-GRACZ Jerzy

DUDA-GRACZ Jerzy BIOGRAFIA

Bez tytułu (1217) (2002)

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:22 x 52 cm
49,5 x 70 cm (wymiary arkusza)
55 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.g.: "J.D.G.1217/2002."