KARSZNIEWICZ Jerzy

KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA

Pejzaż

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 40,7 cm
35 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "J. Karszniewicz"