KARSZNIEWICZ Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewczyna w chuście na tle pejzażu |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 30,5 x 24 cm 35 x 29 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "J. Karszniewicz" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz pojedyncze ubytki farby (głównie w prawej dolnej części obrazu). PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |