Ułan pojący konia (1940)

Technika:olej, tektura
Wymiary:37 x 57 cm
54,5 x 75 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1940"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz zarysy pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.