Wizja świętego Huberta (1947)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
47,5 x 61,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1947"
Na odwrocie zarysy dwóch pieczątek Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.