Przed dworkiem (1940)

Technika:olej, tektura
Wymiary:30 x 44 cm
38,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1940"
Na odwrocie opinia Leszka Ludwikowskiego.