Ułan z dziewczyną (1936)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 40 cm
44 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak 1936"
Na odwrocie pieczątka autorska Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków.