KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja św. Huberta na łowach (1945) |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 50 x 70,3 cm 61 x 82,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1945" Na odwrocie dwie pieczątki Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |