Wizja św. Huberta na łowach (1945)

Technika:olej, płyta
Wymiary:50 x 70,3 cm
61 x 82,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1945"
Na odwrocie dwie pieczątki Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.