Odwrót spod Moskwy (1938)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 69 cm
61,5 x 80,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Niewielki ubytek farby widoczny przy lewej dolnej krawędzi obrazu. Widoczne uszkodzenie podłoża pracy oraz zachlapanie farby w lewym górnym rogu.