Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1938)

Technika:olej, tektura
Wymiary:30,5 x 40 cm
42,5 x 53,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"