Żołnierze Napoleona przed chatą (1932)

Technika:olej, tektura
Wymiary:38,5 x 49,2 cm
51,5 x 61 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1932"
Opisany na odwrocie ołówkiem adnotacją: "Zakupione | we Lwowie | 4.II.1946" oraz inicjałami ówczesnego właściciela obrazu.