KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Głowa siwego konia (1947) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 39,7 x 36 cm 50,5 x 46,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1947" Na odwrocie szkic głowy konia, dwie pieczątki Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |