Odpoczynek żołnierzy napoleońskich (1952)

Technika:olej, tektura
Wymiary:33 x 48,3 cm
40,5 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1952"
Na odwrocie dwie pieczątki Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz zarys pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.