Spotkanie nad rzeką (1929)

Technika:olej, płótno
Wymiary:40 x 54 cm
61,5 x 76,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1929"
Obraz po konserwacji.