Ułan i dziewczyna (1951)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34 x 50 cm
49 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1951"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz dwie pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.