Patrol (1938)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 50,3 cm
52,5 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Obraz po konserwacji.