Potyczka (1930)

Technika:olej, tektura
Wymiary:49,2 x 68,7 cm
66,5 x 85 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
Obraz po konserwacji.