Wesele krakowskie

Technika:olej, płótno
Wymiary:79,5 x 90,5 cm
101 x 111,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "Jerzy Kossak 1930"
Na odwrocie dwie pieczątki Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.