Kirasjer atakowany przez wilki (1930)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:40 x 30 cm
50,5 x 40,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "0222".