Żołnierze napoleońscy w odwrocie (1935)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 41 cm
41,5 x 52,2 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1935"
Widoczne drobne pęknięcia sklejki na całej powierzchni obrazu.