Dywizjon artylerii konnej w galopie (1938)

Technika:olej, tektura
Wymiary:79,7 x 54,4 cm
71 x 96,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.