Polowanie z nagonką (1930)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:52 x 79,5 cm
69 x 97,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków.