KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dywizjon artylerii konnej (1939) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 70 x 100 cm 88,5 x 119 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1939"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-11-05] 41. Aukcja Dzieł Sztuki (19 XI 2024) - wyniki
- [2024-10-23] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 28 XI 2024
- [2024-10-22] Nowe godziny otwarcia Krakowskiego Domu Aukcyjnego
- [2024-10-21] Przyjmujemy obiekty na Aukcję Dzieł Sztuki - grudzień 2024
- [2024-09-20] 40. Aukcja Dzieł Sztuki (15 X 2024) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |