Głowa gniadego konia (1950)

Technika:olej, tektura
Wymiary:45 x 34 cm
59 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1950"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków, pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu oraz zarys drugiej pieczątki z potwierdzeniem autentyczności.