Odwrót spod Moskwy (Ranny szwoleżer) (1942)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34 x 49,3 cm
53,5 x 68,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942" (sygnatura słabo widoczna)
Widoczne zabrudzenie i drobne przetarcia warstwy malarskiej.