Portret kobiety w kwiecistej chuście (1930)

Technika:olej, tektura
Wymiary:33 x 24 cm
39,5 x 31 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "Kochanemu Karolowi | Jerzy Kossak | 1930"