Powrót z pola walki (1921)

Technika:olej, tektura
Wymiary:45,5 x 58 cm
55 x 66,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1921."
Obraz po konserwacji.