Kirasjer w odwrocie spod Moskwy (1927)

Technika:olej, tektura
Wymiary:26,5 x 37 cm
39,5 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1927"