Oddział kirasjerów w odwrocie spod Moskwy (1940)

Technika:olej, tektura
Wymiary:30 x 40,3 cm
45,5 x 55,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1940"