Wesele krakowskie (1950)

Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 100 cm
85 x 114 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1950"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz dwie pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Widoczne zabrudzenie, przetarcia oraz pojedyncze ubytki warstwy malarskiej.