Strzelcy - epizod z wojny (1937)

Technika:olej, tektura
Wymiary:29,5 x 39 cm
39 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1937"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i ręcznie wpisanym numerem "1226" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu [słabo widoczne].