Ułan z koniem - powrót z patrolu (1926)

Technika:olej, tektura
Wymiary:24 x 34 cm
33 x 42,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 26"
Na odwrocie pieczęć krakowskiej Fabryki Farb i Przyborów Malarskich "ISKRA & KARMAŃSKI".