Żołnierz napoleoński w odwrocie spod Moskwy (1932)

Technika:olej, tektura
Wymiary:38 x 49,7 cm
53 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1932"