Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1944)

Technika:olej, tektura
Wymiary:49 x 72 cm
62 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1944"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.