Wizja Napoleona w odwrocie spod Moskwy (1947)

Technika:olej, tektura
Wymiary:52,5 x 72 cm
60 x 79 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1947"