Przybył ułan pod okienko (1938)

Technika:olej, tektura
Wymiary:30,5 x 39,8 cm
43,5 x 52,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.