Odpoczynek żołnierzy napoleońskich (1938)

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 50 cm
48 x 63,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1938"