Bolszewik z koniem (lata 20.)

Technika:olej, tektura
Wymiary:23,5 x 37 cm
28 x 41,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 26[?]"
Widoczne zabrudzenie oraz pojedyncze ubytki malatury.