Odwrót spod Moskwy - wizja Napoleona (1942)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
46 x 60,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1942"