Ułan z dziewczyną - spotkanie nad rzeką (1953)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:29,5 x 40 cm
41 x 51 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1953"
Widoczne drobne ubytki malatury.