Ułan i dziewczyna (1936)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:30 x 40 cm
46 x 56 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1936"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i ręcznie wpisanym numerem "0766" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.