Spacer myśliwski (1944)

Technika:olej, tektura
Wymiary:33 x 47,5 cm
47,5 x 62 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1944"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.