Wizja św. Huberta na łowach (1943)

Technika:olej, tektura
Wymiary:68,5 x 95,5 cm
81,5 x 109 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1943"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
W górnej części obrazu widoczne pojedyncze ubytki malatury.